Close
Popularna kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Najpopularniejsza kasa online w Polsce? Posnet Ergo Online to mocny kandydat!

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online z pewnością ma pewne ograniczenia. Trudno np. wyobrazić sobie wdrożenie tego urządzenia w bardzo dużej działalności gospodarczej, która posiada w swojej ofercie mnóstwo produktów lub usług. Kompaktowa kasa fiskalna od Posnet sprawdzi się jednak w wielu innych firmach – zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Ba! Obecnie model Ergo Online to jedno z najpopularniejszych urządzeń tego typu, po które sięgają przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. Co konkretnie skłania ich do wdrożenia akurat tej kasy fiskalnej?

Możliwość wyboru parametrów urządzenia fiskalnego

Posnet Ergo Online to jedna z tych kas fiskalnych, które można pod różnymi względami dostosować do potrzeb konkretnej firmy. W tym przypadku do wyboru jest przede wszystkim liczba obsługiwanych pozycji towarowych. Urządzenie polskiej marki występuje w wersji z 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Ponadto, liczbę konfigurowalnych produktów lub usług można nawet zmodyfikować już po wdrożeniu kasy Ergo Online w przedsiębiorstwie. Jeżeli podatnik zdecyduje się na urządzenie z 4 000 PLU, w przyszłości, np. po rozszerzeniu asortymentu, dostępne będzie zwiększenie bazy towarowej o kolejne 2 000 lub 4 000 PLU. I w tym momencie warto podkreślić, że Posnet Ergo Online jako jedyna kasa fiskalna na polskim rynku oferuje tak elastyczne rozwiązanie.

Posnet Ergo Online z szalką ważącą

Co więcej, przed zainstalowaniem urządzenia w firmie można zdecydować, w jaki sposób będzie ono współpracowało z Centralnym Repozytorium Kas. Do wyboru jest wersja podstawowa Ergo Online (z USB) lub kasa z opcjonalnymi interfejsami komunikacyjnymi – modemem GSM lub modułem Wi-Fi. A to nadal nie wszystkie opcje konfiguracji urządzenia od Posnet. Ten model, po zintegrowaniu z kompaktową szalką ważącą od Fawag, oferuje funkcjonalność kaso-wagi. Stworzone w ten sposób rozwiązanie technologiczne zapewnia więc dodatkowo mierzenie masy produktów.

Kompaktowa i elegancka kasa fiskalna Posnet

Za wyborem kasy fiskalnej Posnet Ergo Online niewątpliwie przemawia także wykonanie z dużą dbałością o szczegóły. Do stworzenia tego urządzenia wykorzystano bowiem wysokiej jakości materiały, a ich dobre spasowanie zapewnia niezbędną szczelność i zabezpieczenie najważniejszych podzespołów. W przypadku modelu Ergo Online trudno też nie wspomnieć o eleganckim designie. Ta kasa fiskalna Posnet tak zwyczajnie w świecie może się podobać. Nawet pomimo tego, że nie posiada np. ekranu dotykowego. Ponadto, kolejną zaletą tego urządzenia są kompaktowe gabaryty, które wynoszą zaledwie 230 x 62 x 94 mm (długość, wysokość, szerokość). Dzięki temu kasa Ergo Online jest tak chętnie wybierana m.in. przez mobilne działalności gospodarcze oraz mniejsze punkty handlowe lub usługowe.

Co jeszcze wynika ze specyfikacji Ergo Online?

Na koniec warto jeszcze rzucić okiem na specyfikację omawianej przez nas kasy fiskalnej Posnet. A wynika z niej np. to, że model Ergo Online pozwala na zaprogramowanie 27 skrótów klawiszowych. Biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty urządzenia, jest to naprawdę duża liczba przycisków funkcyjnych, które będzie można zdefiniować m.in. w trybie szybkiej sprzedaży. Kasa fiskalna Ergo Online zapewnia też płynną współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, posiada wydajny akumulator litowo-jonowy oraz gwarantuje dostęp do czytelnych informacji na temat przebiegu obsługi – zarówno swojemu użytkownikowi, jak i klientom. Ponadto, w urządzeniu Posnet zastosowano prosty w obsłudze mechanizm drukujący, który wystawia dokumenty z prędkością 20 linii tekstu na sekundę oraz pozwala np. na zaprogramowanie logo firmy w nagłówku paragonu.

 

Jeżeli macie dodatkowe pytania dotyczące kasy fiskalnej Ergo Online, zachęcamy do ich zadawania w komentarzach. Z radością przyjmiemy również wszelkie opinie użytkowników urządzenia marki Posnet 😉

1 thought on “Najpopularniejsza kasa online w Polsce? Posnet Ergo Online to mocny kandydat!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rozwiąż zadanie: *