Close
Terminal komputerowy Sunmi T2S Lite

Sunmi T2S Lite – wydajny, funkcjonalny i wytrzymały komputer POS

Terminale komputerowe z systemem operacyjnym Android to coraz częściej spotykany widok w ofertach producentów i dystrybutorów technologii sprzedaży. A jednym z takich urządzeń typu POS jest model T2S Lite od Sunmi. Funkcjonalne i elastyczne środowisko informatyczne to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania ten terminal komputerowy. Sunmi T2S Lite może również pochwalić się zastosowaniem wydajnych podzespołów oraz wykonaniem z dużą dbałością o detale.

Intuicyjna obsługa zainstalowanych aplikacji, m.in. programu sprzedażowego

Przez lata rynek terminali komputerowych typu POS był zdominowany przez urządzenia z systemami operacyjnymi Windows. W dzisiejszych czasach coraz częściej można jednak sięgnąć po alternatywne rozwiązanie informatyczne. A jednym z nich jest terminal komputerowy Sunmi T2S Lite, który pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Co ważne, wspomniane urządzenie zapewnia też obsługę zainstalowanych aplikacji przy użyciu 15-calowego, bezramkowego panelu dotykowego (o rozdzielczości Full HD – 1920 x 1080 pikseli). W związku z tym, model T2S Lite oferuje nie tylko dostęp do różnego rodzaju programów, w tym do oprogramowania sprzedażowego, sprzedażowo-magazynowego, gastronomicznego oraz CRM, ale także, po prostu, wygodne i skuteczne realizowanie obowiązków firmowych. Ponadto, w komputerze POS od Sunmi znajduje się panel 15,6” wykonany w technologii pojemnościowej. Jest to więc ekran o zwiększonej wytrzymałości na zużycie i uszkodzenia (przystosowany do wielogodzinnej pracy, np. w placówce handlowej lub usługowej).

Jakie interfejsy komunikacyjne i podzespoły znajdują się w Sunmi T2S Lite?

Terminal komputerowy Sunmi T2S Lite sprawdzi się nawet w najbardziej rozbudowanych rozwiązaniach systemowych, które każdego dnia są wykorzystywane do obsługiwania bardzo wielu klientów. W tym komputerze POS zastosowano przede wszystkim różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne: USB-A, MicroUSB, RS-232, Ethernet, złącze szuflady, Bluetooth, Wi-Fi oraz port audio. Dzięki temu model T2S Lite może płynnie współpracować z wieloma urządzeniami równocześnie, np. z drukarką fiskalną, terminalem płatniczym, drukarką paragonową, wagą elektroniczną, szufladą kasjerską i skanerem kodów kreskowych.

Ponadto, w komputerze marki Sunmi znajdują się bardzo mocne podzespoły. Model T2S Lite posiada nie tylko wydajny, ośmiordzeniowy procesor (Kryo-260, Octa-core, 2.20 GHz), ale także 3 bądź 4 GB pamięci RAM oraz 32 lub 64 GB pamięci Flash (w zależności od wybranej wersji technologicznej). I właśnie dzięki temu omawiany komputer POS zapewnia płynne działanie zainstalowanego oprogramowania i sprawne zarządzanie funkcjami innych urządzeń, które wchodzą w skład rozwiązania systemowego dla firmy. Co więcej, w Sunmi T2S Lite można zastosować dodatkową kartę pamięci SD o pojemności do 64 GB. Pozwoli to na szybkie rozbudowanie funkcjonalności tego terminala komputerowego.

Wytrzymały terminal komputerowy z praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi

Wysoka wydajność, przyjazna obsługa, rozbudowana funkcjonalność i świetna praca w rozwiązaniu systemowym – to główne zalety terminala komputerowego T2S Lite. Jednak w praktyce okazuje się, że urządzenie marki Sunmi ma też sporo do zaoferowania w kwestii rozwiązań konstrukcyjnych. I nie chodzi tu wyłącznie o to, że model T2S Lite został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnia zwiększoną wytrzymałość na intensywną eksploatację. Albo o to, że jego pojemna podstawa pozwala na schowanie przewodów komunikacyjnych, co wpływa korzystnie na estetykę i ergonomię miejsca pracy. Omawiany terminal komputerowy POS można też z łatwością rozbudować o dodatkowy ekran dla klientów (o przekątnej 10”). Wspomniany wyświetlacz zostaje wtedy zamontowany na tylnej części obudowy urządzenia, dzięki czemu pozwala na emitowanie treści przeznaczonych dla nabywców, np. przyciągających uwagę komunikatów reklamowych. To jednak nadal nie jedyne rozwiązanie konstrukcyjne, na które można się zdecydować. Sunmi T2S Lite da się również, po zdemontowaniu podstawy komputera, powiesić na ścianie. Wystarczy wtedy zastosować uchwyt montażowy, który jest zgodny ze standardem VESA.

 

Jak widać, Sunmi T2S Lite potwierdza, że terminale komputerowe POS z systemem Android mają sporo do zaoferowania. I co najważniejsze, ich atuty obejmują zarówno wydajność, funkcjonalność oraz wygodę obsługi, jak i przyjazne rozwiązania konstrukcyjne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rozwiąż zadanie: *