Close
Revo Online - nowa kasa fiskalna od Posnet

Posnet wzbogacił swoją ofertę o kasę fiskalną Revo Online

Z miesiąca na miesiąc wybór urządzeń fiskalnych nowego typu, czyli takich, które m.in. współpracują z serwerami Centralnego Repozytorium Kas, staje się coraz bogatszy. Niedawno polski producent technologii sprzedaży, Posnet, wprowadził do swojej oferty kolejny tego rodzaju model – Revo Online. Co ważne, nowe urządzenie rejestrujące może się pochwalić nie tylko łącznością z CRK, ale też np. opcjonalną funkcjonalnością kaso-wagi oraz błyskawicznym wydrukiem.

4 sposoby współpracy z CRK – standardowe i opcjonalne

Jak wiemy, przy wdrażaniu urządzenia fiskalnego online trzeba zadbać m.in. o dostosowanie takiego modelu do infrastruktury sieciowej, która funkcjonuje w danej firmie. Pisząc wprost, kasa lub drukarka już w czasie instalacji musi zostać podłączona do internetu i „zgłoszona” do Repozytorium. Dlatego za jeden z atutów Posnet Revo Online można uznać aż 4 sposoby komunikacji z serwerami CRK. W standardzie kasa może współpracować z Centralnym Repozytorium Kas albo po podpięciu do komputera przez USB i udostępnieniu internetu, albo po podłączeniu do firmowej sieci LAN (przy użyciu przewodu Ethernet). To jednak nie koniec. Revo Online da się rozbudować zarówno o moduł komunikacyjny Wi-Fi, jak i modemem BOX 3G. Urządzenie oferuje więc także bezprzewodową transmisję danych do CRK.

Masa praktycznych rozwiązań, w tym tryb kaso-wagi

Współpraca z serwerami Centralnego Repozytorium Kas to oczywiście nie jedyna funkcjonalność Posnet Revo Online. Pod względem liczby dostępnych opcji i rozwiązań urządzenie polskiego producenta plasuje się wśród najnowocześniejszych technologii sprzedaży. Do dyspozycji użytkownika jest tutaj m.in. ponad 40 skrótów klawiszowych, indywidualny tryb pracy dla każdego kasjera, 10 000 lub 15 000 PLU (2 warianty), błyskawiczny wydruk paragonu (także z NIP-em nabywcy w części fiskalnej), 2 graficzne ekrany czy ustawienie przypomnienia o raportach (dobowych, miesięcznych) i obowiązkowych przeglądach technicznych.

Nie zapominajmy również o tym, że model Revo Online da się zintegrować z opcjonalną szalką ważącą. W ramach takiej konfiguracji przedsiębiorca zyskuje urządzenie z funkcjonalnością kaso-wagi. Jak takie rozwiązanie technologiczne działa w praktyce? Wszystkie funkcje szalki ważącej są wtedy dostępne za pośrednictwem ekranu i klawiatury Posnet Revo Online. Dotyczy to zarówno mierzenia masy produktów, jak i tarowania czy zerowania.

Posnet Revo Online w systemie sprzedaży

Posnet Revo Online to bez wątpienia ciekawa propozycja dla firm, które chcą korzystać z rozbudowanego systemu sprzedaży. Kasa fiskalna polskiego producenta posiada nie tylko złącze sieciowe Ethernet, ale także wejście USB oraz 4 porty komunikacyjne RS-232. Dzięki temu model Revo Online może współpracować z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, m.in. z czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, szufladą kasjerską oraz drukarką zamówień. Kasę marki Posnet da się też oczywiście podłączyć do różnego rodzaju komputerów, w tym do terminala typu POS lub laptopa. A jeśli dodamy do tego wszystkiego opcjonalne interfejsy komunikacyjne, np. moduł Wi-Fi, otrzymamy urządzenie stworzone do pracy w rozwiązaniu systemowym.

 

Kasę fiskalną Revo Online znajdziecie już w ofertach oficjalnych dystrybutorów urządzeń marki Posnet, np. tutaj.

1 thought on “Posnet wzbogacił swoją ofertę o kasę fiskalną Revo Online

  1. To wciąż naprawdę interesująca kasa o wieeeelu praktycznych możliwościach i dość ciekawych, innowacyjnych funkcjach. tylko „kwestii online” jej brakowało – pewnie jak będzie trzeba, to znów się na nią zdecyduję, tylko właśnie w nowszej wersji. No chyba, że będzie coś jeszcze lepszego (dla mnie hehe 😉 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rozwiąż zadanie: *